Şirketimiz

Oto Rulman 1986 yılında Nail ve Metin ERAKIN tarafından kurulmuştur. Şirket merkezi lojistik açısından kritik öneme sahip olan İzmir’de bulunmaktadır.

İlk kuruluş yıllarında küçük bir şahıs firması olarak yola çıkan Oto Rulman, perakendecilikle giriş yaptığı sektörde toptancılıkla devam etmiş gelişen firma koşullarıyla dünya çapında iyi bilinen birçok tedarikçinin Türkiye distribütörlüğüne sahip olmuştur.
  • Global Tedarikçiniz
  • 45.000 Üzerinde Ürün Çeşitliliği
  • Uygun Fiyat & Servis Kalitesi
  • Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Ürünler
Geçen yıllarla ve edinilen deneyimle birlikte bir dönüşüm geçirerek Güç Aktarım Sistemleri sektöründe kendine iyi bir yer edinmeyi başarmıştır. Rulman ürün grubu ana odak noktası iken kayış, kasnak, gergi, su pompası, alternatör, termostat, triger setleri, tamir kitleri gibi genişleyen ürün portfolyosu ile müşterilerine artı değer katmak firmamızın birincil amaçlarındandır.
45.000 üzerinde ürün çeşitliğine sahip Oto Rulman, otomotiv sektöründe söz sahibi lider markaların hemen hemen hepsine sahip olması sayesinde en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla ve servis kalitesi ile müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Rekabetin ve değişimin yoğun olarak gözlendiği otomotiv sektöründe uzmanlaşmış olmanın yanı sıra endüstriyel alanda da müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir.Oto Rulman katıldığı yurt içi ve yurtdışı fuarlarda sektörel değişimleri takip edip pazarda yeni oluşabilecek ihtiyaçların tespit edilmesinde ve yeni ürünlerin pazara sunulmasında üretici firmalar ile işbirliği halindedir. Yurtiçi ve yurt dışındaki iş ortakları ile yürüttüğü işbirliği ile sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. 35 kişiden oluşan dinamik personeli ile Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaşmaktadır. 3000m2 kapalı 500m2 açık alana kurulu OTO RULMAN, müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetine devam etmektedir.